• 2 червня «Фестиваль сім’ї» вже в шосте відбувся у Запоріжжі.

  2 червня в Запоріжжі відбулося свято «Фестиваль сім’ї». «Щаслива родина – міцна країна» – саме під таким гаслом захід пройшов цього року. Метою проведення фестивалю є ствердження сімейних цінностей, їх укріплення і підтримка з боку держави.

  Фестиваль сім’ї вже в шосте відбувся у Запоріжжі. Чому він наймаштабніший в Україні? Тому, що цього року кожен, хто приймав участь в фестивалі мав бажання зробити його ще кращім ніж той рік, а може і найкращим! У Запоріжжі потужна команда, попри різноманіття політичних переконань, наш фестиваль здатний об’єднувати сьогодні представників влади, політиків різних політичних партій, представників християнських конфесій, представників громадськості, міжнародні організації, та ще безліч активних та небайдужих людей.


  Цього року Фестиваль Сімьї у Запоріжжі зібрав понад 30 000 людей, понад 200 локацій. Що казати про наймаштабнішу локацію «Ярмарок спорту», тільки покриття для змагань було більше 1 гектару.

   

  Для того щоб допомогти дітям та їх батькам зорієнтуватися в нескінченному просторі перспектив, ми розробили програму «Ярмарок професій». Всі охочі могли ознайомитися з роботою, наприклад, пожежника або поліціанта.

  На святі були не лише розважальні заходи, а й пізнавальні: наприклад, майстер-класи з надання першої медичної допомоги.

   

  Ми в захваті від свята, але тверезо віддаємо собі звіт, що одним святом, ганебну статистику розлучень у Запоріжжі не змінити, тому ще багато роботи по формуванню впливу на ситуацію між нашими улюбленими та самими великими Фестивалями Сім’ї в Україні!
  Зараз, як раз прийшов час звернути увагу на християнські цінності нашої християнської держави, на відповідальне батьківство, навіть на прості речі – чим допомогти молодій родині в вирішенні самих простих побутових питань. Мі дуже вдячні всім хто долучився до фестивалю, бо це величезний труд.

  Команда організаторів «Фестивалю Сім’ї»